Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

NAF 1l

NAF 1l

Prípravok je vhodný na posilnenie včelstva a na podporu zvýšenia znášky. Včelstvo je zároveň odolnejšie proti niektorým chorobám (Mor včelieho plodu). Obsahuje esenciálne oleje, ktoré pomáhajú v znížení počtu roztočov (Varroa destructor).

Zdieľať:

08259

Dodanie do 7-10 dní

33,60 €s DPH

NAF 1l

Dávkovanie: Pred použitím potrepať! Včelám sa podáva v sirupovom roztoku 1%. Jednej štandardnej rodine podajte v ½l sirupu 5ml prípravku, čo zopakujte 10 dní za sebou alebo 10-krát obdeň, ak dané množstvo za 1 deň včely nezúžitkujú. 1 kúra znamená 50ml prípravku na 1 včelstvo, 1l balenie vystačí na 20 rodín.

Prípravok je iba preventívny prostriedok, neslúži na liečenie napadnutých rodín morom včelieho plodu!

Zloženie: 100ml obsahuje 1,8-2,3g 3-p cimenol, 0,8-1,2g 3-fenil-propanoil, pomocné látky: sorbimakrogol-palmitat, vodno-liehový výťažok z bylín (listy orecha, tymian, majorán záhradný, pamajorán obyčajný)

Upozornenie: Požadovaný účinok sa dosiahne iba pri aplikácii v doporučenom pomere a počtu dávok. Prípravok Naf nenahrádza cielenú liečbu proti varroa destructor veterinárnymi liekmi. Dodržujte predpisy o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci (ochranné oblečenie).

Prípravok nie je škodlivý na ryby a iné vodné živočíchy, ani na hmyz.
Uchovávajte: do 25 °C, na tmavom a suchom mieste, mimo dosahu detí.

Balenie: 1000ml


Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v jednej z našich predajní: v Lehniciach alebo vo Svätom Petre
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky kuriérovi.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravená na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérom DPD – na adresu
  Balíky do 31,5kg. Termín dodania tovaru je 1-2 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru za každý balík.
 • Kuriérom Geis alebo Toprans - paletové zásielky (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo,...)

Výška poštovného a balného záleží od skutočnej hmotnosti zásielky, od objemu zásielky, počtu balíkov a vzdialenosti miesta doručenia. Objem balíka nesmie prekročiť isté hranice, preto objemnejší tovar, ako napr. plastové obaly na med musíme baliť do viacerých balíkov (príklad: iba 200ks plastových obalov na 1kg medu môže ísť do jedného balíka). Dopravu za paletové zásielky konzultujeme v každom prípade so zákazníkom (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo).

Súvisiace produkty

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Skrolovať na hor