Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Nonosz plusz 1l

Nonosz plusz 1l

Prípravok je vhodný na posilnenie včelstva a na podporu zvýšenia znášky. Včelstvo je zároveň odolnejšie proti niektorým chorobám (Nosema).

Zdieľať:

08251

Na sklade

28,50 €s DPH

Nonosz plusz 1l

Dávkovanie: Pred použitím potrepať! Včelám sa podáva v sirupovom roztoku, v ceste alebo v pitnej vode. Jednej štandardnej rodine podajte v ½l sirupu 5ml prípravku, čo zopakujte 10 dní za sebou alebo 10-krát obdeň, ak dané množstvo za 1 deň včely nezúžitkujú. Pri podaní v ceste zapracujte do 1kg cesta 50ml prípravku, podajte včelám polovicu cesta a po spotrebovaní im dajte druhú polovicu. Pri podaní v pitnej vode treba dať 50ml prípravku v jednej dávke. Zamiešajte vždy rovnomerne. 1 kúra znamená 50ml prípravku na 1 včelstvo, 1l balenie vystačí na 20 rodín. Odporúča sa na jeseň podať 1 kúru pri poslednom kŕmení a 1 kúru na jar po prvom prelete.

Zloženie: 100ml obsahuje účinnú látku 10,0g Sodnú soľ kyseliny 2-hydroxybenzoovej, pomocné látky: 25,0ml výťažok beta vulgaris cv. Altissima, 13,0g sacharóza, do 100ml deionizovaná voda.

Upozornenie: Ak sa prípravok dostane na pokožku alebo do očí, opláchnite veľkým množstvom vody!
Uchovávajte: do 25 °C, na tmavom mieste a mimo dosahu detí.

Balenie: 1000ml
Spotrebujte do: viď obal "Lejárati idő:"

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v jednej z našich predajní: v Lehniciach alebo vo Svätom Petre
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky kuriérovi.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravená na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérom DPD – na adresu
  Balíky do 31,5kg. Termín dodania tovaru je 1-2 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru za každý balík.
 • Kuriérom Geis alebo Toprans - paletové zásielky (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo,...)

Výška poštovného a balného záleží od skutočnej hmotnosti zásielky, od objemu zásielky, počtu balíkov a vzdialenosti miesta doručenia. Objem balíka nesmie prekročiť isté hranice, preto objemnejší tovar, ako napr. plastové obaly na med musíme baliť do viacerých balíkov (príklad: iba 200ks plastových obalov na 1kg medu môže ísť do jedného balíka). Dopravu za paletové zásielky konzultujeme v každom prípade so zákazníkom (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo).

Súvisiace produkty

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Skrolovať na hor