Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Vernalis BeeStart 0,5kg

Veterinárny liečivý prípravok určený pre včely medonosné s obsahom bielkovín, tymolu, oleja z medovky lekárskej a morského bioaktívneho extraktu. Vhodný na doplnkovú liečbu infekcií Varroa, Nosema apis a ceranae.

Zdieľať:

05433

Na sklade

1,90 €s DPH

Vernalis BeeStart 0,5kg

VERNALIS BEESTART 0,5kg

Veterinárny liečivý prípravok určený pre včely medonosné

Veterinárny liečivý prípravok s obsahom bielkovín vhodný na doplnkovú liečbu varoózy (klieštikovitosti) a Nosema apis (hmyzomorka včelí a ceranae.

Hive Alive s obsahom tymolu, olejom z medovky a morského bioaktívneho extraktu pomáha pri liečbe Varroózy včiel, Nosema apis a cerenae. Pridané peľové náhradky - inaktivované pivovarské kvasnice zvyšujú všeobecnú odolnosť včiel, čím zlepšuje ich toleranciu voči stresu. Nemá to vplyv na kvalitu medu!

Zloženie: Účinné látky: Hive Alive 5ml Pomocné látky: peľové náhradky - inaktivované pivovarské kvasnice, sacharóza, fruktózovo-glukózový sirup, čistená voda. Neobsahuje živočíšne bielkoviny, ani sóju!

Indikácie: Na doplnkovú liečbu infekcií varoózy a/alebo Nosema apis a ceranae. Kŕmenie sa odporúča najmä v období jarnej stimulácie (od konca februára) a zimnej prípravy (od konca júla) ako aj počas leta v prípade nedostatku peľu, ako aj na posilnenie mladých včelích rodín a pri chov včelích matiek.

Jedna dávka 0,5 kg obsahuje polovicu množstva Hive Alive počas dodatočného ošetrenia včelstiev. Dávkovanie: odporúča sa 2ks cesta na 1 rodinu, aby bola kontinuálna.

Použitie: Ostrým nožom urobte 2-3 zárezy na jednej strane výrobku, potom ho položte na rámik zárezom nadol, tak aby včely mali čo najväčšiu plochu a ľahký prístup.

Vedľajší účinok: žiadny Kontraindikácie: žiadna Ochranná lehota: nula dní

Skladovanie: Uchovávajte pri teplote nižšej ako 25 ° C, a chráňte pred  slnečným svetlom. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Len na účely ochrany zdravia zvierat alebo starostlivosti o zvieratá!

Nepoužité a nespotrebované veterinárne prípravky a ich obaly sa likvidujú v zmysle platných právnych predpisov.

Balenie: 0,5kg

Spotrebujte do: 22.02.2025

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v jednej z našich predajní: v Lehniciach alebo vo Svätom Petre
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky kuriérovi.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravená na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérom DPD – na adresu
  Balíky do 31,5kg. Termín dodania tovaru je 1-2 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru za každý balík.
 • Kuriérom Geis alebo Toprans - paletové zásielky (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo,...)

Výška poštovného a balného záleží od skutočnej hmotnosti zásielky, od objemu zásielky, počtu balíkov a vzdialenosti miesta doručenia. Objem balíka nesmie prekročiť isté hranice, preto objemnejší tovar, ako napr. plastové obaly na med musíme baliť do viacerých balíkov (príklad: iba 200ks plastových obalov na 1kg medu môže ísť do jedného balíka). Dopravu za paletové zásielky konzultujeme v každom prípade so zákazníkom (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo).

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Skrolovať na hor