Výroba medzistienok vo Svätom Petre:

Vnašom závode vo Svätom Petre spracúvame včelí vosk a voštiny, vyrábame medzistienky ľubovolného rozmeru, vykupujeme vosk a voštiny alebo vymieňame na medzistienky. Medzistienky vyrábame z prírodného včelieho vosku kontinuálnym priamym liatim. 

Otvorili sme nový kamenný obchod vo Svätom Petre.

Na adrese Pivničná 35, Svätý Peter nájdete našu druhú predajňu s kompletnou ponukou včelárskych potrieb. Okrem toho v našom závode vo Svätom Petre vyrábame medzistienky ľubovolného rozmeru, ktoré sú určené na priamy predaj alebo na výmenu za vosk alebo za voštiny.

Liečivá pre včely:

Prevádzkujeme veľkodistribúciu veterinárnych liekov a veterinárnych prípravkov pre včely schválené ÚŠKVBL č. rozhodnutia: 119/2013-200-D. Liečivá sú viazané na veterinárny predpis a nepredávajú sa cez e-shop. V prípade záujmu o liečivo (Avartin, Bayvarol, Formidol, Gabon, M-1 AER, Oxuvar, Polyvar Yellow, Thymovar, Varidol, VarroMed) nás kontaktujte telefonicky: 0907 158 888 alebo mailom.

Veľkoobchod:

Okrem kamennej maloobchodnej predajne a e-shopu prevádzkujeme aj veľkoobchodný e-shop včelárskych potrieb vrátane nášho kompletného sortimentu pre obchody so včelárskymi potrebami. Pre predajcov kozmetiky Pleva z včelích produktov, predajcov medu, medových cukríkov, hračiek, taktiež poskytujeme veľkoobchodné ceny. K získaniu prístupu do veľkoobchodného e-shopu, nás prosím kontaktujte telefonicky: 0907 158 888.