Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Materská kašička v mede

Zdieľať:

13273

5,00 €s DPH

Materská kašička v mede

Materská kašička v mede 250g

Pokrm všetkých kráľovien. Vedeli ste, že včelia kráľovná sa dožíva 20 x vyššieho veku ako bežná včela? Liahnu sa pritom úplne rovnako. Jediným rozdielom je strava – kráľovná celý život dostáva materskú kašičku. To dodáva včeličkám veľkú životnú silu a navyše ešte porciu vitamínov a minerálov. Len vďaka nej vydrží kráľovná náročné životné tempo a dožije sa takého veku.

Najčastejšie ju nájdeme v pleťových krémoch. Podáva sa aj v ampulkách alebo v tabletkovej forme. Do tohoto medu sme jej dali 1%. Doporučujeme dospelému človeku skonzumovať maximálne dve kávové lyžičky denne. Deťom, tehotným a dojčiacim ženám tento produkt nedoporučujeme.

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravená na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Slovenská Pošta - na adresu
  Termín dodania tovaru je 2-4 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru. Ohľadom ceny poštovného Vás budeme kontaktovať po prijatí objednávky.
 • Kuriérom DPD – na adresu
  Balíky od 1kg do 50kg. Termín dodania tovaru je 1-2 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru. Ohľadom ceny poštovného Vás budeme kontaktovať po prijatí objednávky.

Balíky do 1 kg zasielame Slovenskou poštou, nad 1 kg kuriérskou službou DPD. Uvedené ceny poštovného sú orientačné. Výška poštovného záleží od skutočnej hmotnosti zásielky, od objemu zásielky a počtu balíkov. Objem balíka nesmie prekročiť isté hranice, preto objemnejší tovar, ako napr. plastové obaly na med musíme baliť do viacerých balíkov (príklad: iba 200ks plastových obalov na 1kg medu môže ísť do jedného balíka). Na požiadanie môžeme poštovné presne vyčísliť pre konkrétnu objednávku.

Skrolovať na hor