Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Materská kašička v mede

Zdieľať:

13273

Na sklade

7,00 €s DPH

Materská kašička v mede

Materská kašička v mede 250g

Pokrm všetkých kráľovien. Vedeli ste, že včelia kráľovná sa dožíva 20 x vyššieho veku ako bežná včela? Liahnu sa pritom úplne rovnako. Jediným rozdielom je strava – kráľovná celý život dostáva materskú kašičku. To dodáva včeličkám veľkú životnú silu a navyše ešte porciu vitamínov a minerálov. Len vďaka nej vydrží kráľovná náročné životné tempo a dožije sa takého veku.

Najčastejšie ju nájdeme v pleťových krémoch. Podáva sa aj v ampulkách alebo v tabletkovej forme. Do tohoto medu sme jej dali 1%. Doporučujeme dospelému človeku skonzumovať maximálne dve kávové lyžičky denne. Deťom, tehotným a dojčiacim ženám tento produkt nedoporučujeme.

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v jednej z našich predajní: v Lehniciach alebo vo Svätom Petre
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky kuriérovi.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravená na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérom DPD – na adresu
  Balíky do 31,5kg. Termín dodania tovaru je 1-2 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru za každý balík.
 • Kuriérom Geis alebo Toprans - paletové zásielky (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo,...)

Výška poštovného a balného záleží od skutočnej hmotnosti zásielky, od objemu zásielky, počtu balíkov a vzdialenosti miesta doručenia. Objem balíka nesmie prekročiť isté hranice, preto objemnejší tovar, ako napr. plastové obaly na med musíme baliť do viacerých balíkov (príklad: iba 200ks plastových obalov na 1kg medu môže ísť do jedného balíka). Dopravu za paletové zásielky konzultujeme v každom prípade so zákazníkom (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo).

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Skrolovať na hor