Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Žen šen v mede

Zdieľať:

13276

5,30 €s DPH

Žen šen v mede

 

Žen šen koreň v mede 5%, 250g

Žen šen - výsada panovníkov. Že sladké pomáha na nervy, to vieme všetci. V tomto mede sa ale skrýva omnoho väčšia sila. Do tohto medu sme pridali žen šen, exotickú bylinku s pozoruhodnými vlastnosťami. Prvú zmienku o nej nájdeme v čínskych knihách už v prvom storočí pred našim letopočtom, kde jej boli prisudzované až nadpozemské vlastnosti. Na dlhú dobu sa stala výsadou len panovníkov a najvyšších spoločenských vrstiev.

Dospelí môžu užívať 1 lyžičku denne a deti len polovicu lyžičky. Nevhodné pre deti do 3 rokov. V prípade potreby premiešajte.Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravená na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Slovenská Pošta - na adresu
  Termín dodania tovaru je 2-4 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru. Ohľadom ceny poštovného Vás budeme kontaktovať po prijatí objednávky.
 • Kuriérom DPD – na adresu
  Balíky od 1kg do 50kg. Termín dodania tovaru je 1-2 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru. Ohľadom ceny poštovného Vás budeme kontaktovať po prijatí objednávky.

Balíky do 1 kg zasielame Slovenskou poštou, nad 1 kg kuriérskou službou DPD. Uvedené ceny poštovného sú orientačné. Výška poštovného záleží od skutočnej hmotnosti zásielky, od objemu zásielky a počtu balíkov. Objem balíka nesmie prekročiť isté hranice, preto objemnejší tovar, ako napr. plastové obaly na med musíme baliť do viacerých balíkov (príklad: iba 200ks plastových obalov na 1kg medu môže ísť do jedného balíka). Na požiadanie môžeme poštovné presne vyčísliť pre konkrétnu objednávku.

Skrolovať na hor