Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Zázvor lekársky v mede

Zdieľať:

13274

Na sklade

5,60 €s DPH

Zázvor lekársky v mede

 

Zázvor lekársky v mede 250g

Tornádo v mede. Kto by nepoznal zázvor! Táto pôvodne tropická rastlina u nás úplne zdomácnela a často ju nájdeme v čajoch, malinovkách a výborná je aj pri varení. Aj v malom množstve má pikantnú chuť a aromatickú vôňu. V tomto mede nájdete 4% koreňa zázvoru, teda časti ukryté v podzemí. Aj keď koreň nie je taký krásny ako samotný kvet, je v ňom koncentrovaná všetka sila a blahodárne látky. Nie nadarmo sa celá rastlinka nazýva zázvor lekársky.

Doporučujeme užívať dospelým dve lyžičky denne, deti polovicu. Nie je vhodný pre deti do troch rokov. V prípade potreby pomiešajte.

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v jednej z našich predajní: v Lehniciach alebo vo Svätom Petre
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky kuriérovi.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravená na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérom DPD – na adresu
  Balíky do 31,5kg. Termín dodania tovaru je 1-2 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru za každý balík.
 • Kuriérom Geis alebo Toprans - paletové zásielky (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo,...)

Výška poštovného a balného záleží od skutočnej hmotnosti zásielky, od objemu zásielky, počtu balíkov a vzdialenosti miesta doručenia. Objem balíka nesmie prekročiť isté hranice, preto objemnejší tovar, ako napr. plastové obaly na med musíme baliť do viacerých balíkov (príklad: iba 200ks plastových obalov na 1kg medu môže ísť do jedného balíka). Dopravu za paletové zásielky konzultujeme v každom prípade so zákazníkom (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo).

Súvisiace produkty

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Skrolovať na hor