Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Orechy v mede 240g

Orechy mede 240 g v sklenenom pohári

Zloženie: kvetový med 70%, orech 30 %

Hmotnosť: 240 g

Zdieľať:

14801

Na sklade

6,00 €s DPH

Orechy v mede 240g

Med s orechmi nie je len pochúťka, ale med je prevážne zložený z jednoduchých cukrov glukózy a fruktózy.Tieto cukry zaručujú medu rýchlu stráviteľnosť, t.j.rýchle získanie energie pre telo.S glukózou a fruktózou sa do tela dostávajú všetky ostatné látky, ktoré med obsahuje. Sú to enzýmy, vitamíny, minerálne látky, antioxidanty a mnoho ďalších.

Vlašské orechy nie sú len pochutinou, ale obsahujú mnoho liečivých a prospešných látok s blahodarných účinkov pre naše zdravie. Zrelé plody obsahujú veľmi prospešné nenasýtené mastné kyseliny, pomáhajú znižovať cholesterol v krvi, prevencia cievnych ochorení infarktu. Sú významným zdrojom bielkovín a vitamínov skupiny B. Obsahujú tiež zdravé tuky a to najmä omega 3 mastné kyseliny. Majú nízky obsah sacharidov, takže ich môžu konzumovať diabetici.

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v jednej z našich predajní: v Lehniciach alebo vo Svätom Petre
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky kuriérovi.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravená na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérom DPD – na adresu
  Balíky do 31,5kg. Termín dodania tovaru je 1-2 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru za každý balík.
 • Kuriérom Geis alebo Toprans - paletové zásielky (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo,...)

Výška poštovného a balného záleží od skutočnej hmotnosti zásielky, od objemu zásielky, počtu balíkov a vzdialenosti miesta doručenia. Objem balíka nesmie prekročiť isté hranice, preto objemnejší tovar, ako napr. plastové obaly na med musíme baliť do viacerých balíkov (príklad: iba 200ks plastových obalov na 1kg medu môže ísť do jedného balíka). Dopravu za paletové zásielky konzultujeme v každom prípade so zákazníkom (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo).

Súvisiace produkty

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Skrolovať na hor