Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Masť s propolisom

• má výrazný regeneračný účinok

• vhodná na suchú a problematickú pleť

• poradí si s popraskanými a suchými miestami

Zdieľať:

13021

Na sklade

4,20 €s DPH

Masť s propolisom

Masť s propolisom 20g

pomôže pri problémoch. Masť s propolisom sa používa na suchú, popraskanú kožu pre svoje regeneračné účinky.

Aktívne látky sú známe pre hojivé účinky. Masť je vhodná k starostlivosti o pokožku u osôb s kožou náchylnou k pliesňam alebo ekzémom. Je vhodná aj pri hemoroidoch.

Vonkajšie vplyvy dávajú pokožke zabrať

Vaša koža je neustále vystavená vonkajším vplyvom a jej úlohou je chrániť celé telo. Preto by ste sa naopak vy mali dobre postarať o ňu. Pokiaľ o pokožku pravidelne nestaráte, môže po čase dochádzať k jej vysúšaniu, podráždeniu či popraskaniu. Ochrannú bariéru pokožky totiž narúša pomerne veľké množstvo vonkajších vplyvov: zmeny teploty, silný vietor, suchý vzduch či pobyt v prostredí s nízkou vlhkosťou, príliš časté umývanie pokožky, práca s dezinfekciami či obyčajným prostriedkom na umývanie riadu. Dôsledkom môže byť strata potrebnej hydratácie a prienik škodlivín a alergénov do pokožky.

Propolisová masť si poradí s rôznymi príčinami vysušenej kože

Suchá a popraskaná koža môže mať mnoho príčin. Najčastejšie to býva zlé prekrvenie, používanie nevhodných a nekvalitných mydiel a častý kontakt kože s čistiacimi prostriedkami. Vplyv má samozrejme neprimerane dlhé slnenie, ktorý sa len násobí, pokiaľ nepoužijete kvalitný opaľovací krém či mlieko. Príčiny vysušovania kože môžu mať ale aj vírusový a bakteriálny pôvod, či už sa prejavia formou ekzému, vyrážky, alergickej reakcie alebo plesne. Všetkým týmto neduhom môžete účinne predchádzať.

Balené v skle

Myslíme na prírodu, a preto sa snažíme obmedzovať množstvo plastového odpadu využitého na naše produkty. Našim cieľom je postupný návrat k skleneným obalom, priateľským k životnému prostrediu.

Zloženie Petrolatum, Lanolín, Propolis extract , Propylene glycol

 

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v jednej z našich predajní: v Lehniciach alebo vo Svätom Petre
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky kuriérovi.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravená na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérom DPD – na adresu
  Balíky do 31,5kg. Termín dodania tovaru je 1-2 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru za každý balík.
 • Kuriérom Geis alebo Toprans - paletové zásielky (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo,...)

Výška poštovného a balného záleží od skutočnej hmotnosti zásielky, od objemu zásielky, počtu balíkov a vzdialenosti miesta doručenia. Objem balíka nesmie prekročiť isté hranice, preto objemnejší tovar, ako napr. plastové obaly na med musíme baliť do viacerých balíkov (príklad: iba 200ks plastových obalov na 1kg medu môže ísť do jedného balíka). Dopravu za paletové zásielky konzultujeme v každom prípade so zákazníkom (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo).

Súvisiace produkty

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Skrolovať na hor