Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Medová masť s propolisom

• obsahuje látky s hojivými účinkami

• na starostlivosť o suchú a popraskanú pokožku

• vhodná na plesne a ekzémy, po ožarovaní alebo pri hemoroidoch

Zdieľať:

13022

Na sklade

4,10 €s DPH

Medová masť s propolisom

Medová masť s propolisom 20g

svojim zložením je jedinečná. Je vhodná k starostlivosti o suchú, popraskanú pokožku. Ďalej na pokožku náchylnú na ekzémy, po ožarovaní alebo pri hemoroidoch. Obsahuje látky s hojivými účinkami.

Pomôže suchej a popraskanej pokožke

Keď nastúpi zima a udrie mrazy, veľa ľudí začne riešiť problémy s popraskanou a vysušenou kožou. Koža je spravidla rozrušená na chrbtoch rúk a väčšinou k jej ochrane nepomôžu ani rukavice. Drobné prasklinky svrbia a pália a nútia človeka k ďalšiemu škrabaniu. Paradoxné je, že keď sa natriete nevhodným krémom, problémy sa ešte prehĺbia.

Príčin suchej pokožky je mnoho

Suchá koža na rukách trápi veľa ľudí najmä preto, že v tejto oblasti máme menší počet mazových žliaz. Paradoxne sa zároveň jedná o jednu z najvyťaženejších častí tela - naše ruky pracujú od rána do večera, aj keď náplňou našej práce nie je ťažká manuálna činnosť, ale napríklad poriadna úradníčka. Ruky sú najviac vystavené vplyvom počasia, najčastejšie sa stretávajú s rôznymi chemickými látkami, sú umývané niekoľkokrát denne na rozdiel od ďalších častí tela - všetky tieto činnosti zaťažujú predovšetkým kožu.

Riešením je časté premazávanie, a to najmä po sprche, kúpeli či umytí rúk. Odumreté bunky je možné odstrániť peelingom – aj vaše ruky si ho totiž zaslúžia. Pri výbere kozmetiky sa potom vyhýbajte prípravkom, ktoré obsahujú alkohol, pretože ten vysáva z pokožky vlhkosť. Vhodné sú naopak krémy obsahujúce kolagén. V prípade vysušenej kože použite rovnú účinnú medovú masť s propolisom, ktorá pomôže od drobných praskliniek, ktoré môžu byť vstupnými bránami na infekciu.

Základ je propolis

Základom medovej masti je účinný propolis, ktorý pomáha hojiť a zmierňovať ťažkosti. Masť môže tiež pomôcť s nepríjemnými ekzémami aj výskytom plesní. Propolis tiež môže pomôcť ľuďom, ktorých dlhodobo trápia hemoroidy. Upokojuje a regeneruje kožu po ožarovaní a má mnoho ďalších využití.

Predchádzajte problémom

Presušené ruky sú veľmi nepríjemné na dotyk, ale aj na pohľad. Keď ponecháme estetiku bokom, môže ísť o veľmi nepríjemnú a bolestivú záležitosť, ktorú treba riešiť prevenciou, pretože chorá koža na rukách je bránou pre mnoho infekcií. Používajte pravidelne našu medovú masť s propolisom – nenechajte sa problémy zaskočiť a naopak im predchádzajte a včas začnite s pravidelným mazaním.

Zloženie: Olea europaea Fruit Oil, Mel, Cera albumu, Propolis extract, Propylene glycol

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v jednej z našich predajní: v Lehniciach alebo vo Svätom Petre
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky kuriérovi.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravená na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérom DPD – na adresu
  Balíky do 31,5kg. Termín dodania tovaru je 1-2 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru za každý balík.
 • Kuriérom Geis alebo Toprans - paletové zásielky (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo,...)

Výška poštovného a balného záleží od skutočnej hmotnosti zásielky, od objemu zásielky, počtu balíkov a vzdialenosti miesta doručenia. Objem balíka nesmie prekročiť isté hranice, preto objemnejší tovar, ako napr. plastové obaly na med musíme baliť do viacerých balíkov (príklad: iba 200ks plastových obalov na 1kg medu môže ísť do jedného balíka). Dopravu za paletové zásielky konzultujeme v každom prípade so zákazníkom (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo).

Súvisiace produkty

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Skrolovať na hor