Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Sírne knoty 400g

Na dezinfekciu včelích plástov, menších skladovacích priestorov.

Spoľahlivo ničí škodlivé mikroorganizmy a plesne.

Zdieľať:

03191

2,80 €s DPH

Sírne knoty 400g

Oblasť použitia: určené k síreniu výrobných a skladovacích nádob ( sudy, demižóny atď.), včelích plástov a menších skladovacích priestor, pivníc atď.

Odporúčané dávkovanie: 2 - 4 plátky na 1 hl.

Návod na použitie: knôt sa zavesí na drôt a zapáli na hornej časti, vloží do ošetrovanej nádoby vytiahne tak, aby zvyšok knôtov zostal neporušený. Pri ošetrovaní priestoru sa knôty zavesí do voľného v bezpečnej vzdialenosti od horľavých predmetov a zapáli. Priestor po zapálení ihneď opustite a uzatvorte! Po 2 hodinách miestnosť vyvetrajte. Časové obdobie potrebné pre účinok: 2 hodiny, dĺžka horenia knôtu. 

Upozorneni: pri horení sa uvoľňuje oxid siričitý, toxický plyn

Pokyny pre prvú pomoc: pri nadýchnutí postihnutého previesť na čerstvý vzduch mimo nebezpečnú zónu. Pri otrave privolať lekársku pomoc. Pri styku s pokožkou vyzliecť znečistený odev. Zasiahnuté miesta dôkladne umyť vodou a mydlom, v prípade pretrvávajúcich ťažkostí vyhľadať lekára. Pri požití - nepravdepodobné, vypláchnuť ústa vodou, vyhľadať lekára. 

Pozor dráždi kožu, noste ochranné rukavice a uchovávajte mimo dosahu detí.

Skladovanie: na suchom a vetranom mieste 

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravená na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Slovenská Pošta - na adresu
  Termín dodania tovaru je 2-4 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru. Ohľadom ceny poštovného Vás budeme kontaktovať po prijatí objednávky.
 • Kuriérom DPD – na adresu
  Balíky od 1kg do 50kg. Termín dodania tovaru je 1-2 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru. Ohľadom ceny poštovného Vás budeme kontaktovať po prijatí objednávky.

Balíky do 1 kg zasielame Slovenskou poštou, nad 1 kg kuriérskou službou DPD. Uvedené ceny poštovného sú orientačné. Výška poštovného záleží od skutočnej hmotnosti zásielky, od objemu zásielky a počtu balíkov. Objem balíka nesmie prekročiť isté hranice, preto objemnejší tovar, ako napr. plastové obaly na med musíme baliť do viacerých balíkov (príklad: iba 200ks plastových obalov na 1kg medu môže ísť do jedného balíka). Na požiadanie môžeme poštovné presne vyčísliť pre konkrétnu objednávku.

Súvisiace produkty

Skrolovať na hor