Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

FURETTO s nerez špirálou - zadymovací aplikátor

Zdieľať:

03503

303,00 €s DPH

FURETTO s nerez špirálou - zadymovací aplikátor

Furetto- zadymovací aplikátor proti škodcom, s nerezovou špirálou

Furetto je ľahký, jednoducho ovládateľný, ľahko sa plniaci a dávkujúci prístroj, k používaniu si vystačíte s jednou rukou. Funguje na princípe pary, dymu. V plynom ohriatej špirále sa vstreknutá látka premení na paru a tú pomocou trysky prístroj vyfúka dym. Furetto rozprašuje látku na mikroskopické časti.

Jedným stlačením dávkovacieho tlačidla sa rozpráší 2cm³ látky, z čoho sa vyrobí 3m³ pary pri 40°C . Presne toľko je potrebné na účinnú obranu. Tento postup zaberie 5 sekúnd.

Špirála sa zohrieva pomocou 190g plynovej kartuše.

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravená na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Slovenská Pošta - na adresu
  Termín dodania tovaru je 2-4 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru. Ohľadom ceny poštovného Vás budeme kontaktovať po prijatí objednávky.
 • Kuriérom DPD – na adresu
  Balíky od 1kg do 50kg. Termín dodania tovaru je 1-2 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru. Ohľadom ceny poštovného Vás budeme kontaktovať po prijatí objednávky.

Balíky do 1 kg zasielame Slovenskou poštou, nad 1 kg kuriérskou službou DPD. Uvedené ceny poštovného sú orientačné. Výška poštovného záleží od skutočnej hmotnosti zásielky, od objemu zásielky a počtu balíkov. Objem balíka nesmie prekročiť isté hranice, preto objemnejší tovar, ako napr. plastové obaly na med musíme baliť do viacerých balíkov (príklad: iba 200ks plastových obalov na 1kg medu môže ísť do jedného balíka). Na požiadanie môžeme poštovné presne vyčísliť pre konkrétnu objednávku.

Skrolovať na hor