Propolisové mydlo so škoricou
  • Propolisové mydlo so škoricou

Propolisové mydlo so škoricou

Propolisové mydlo so škoricou

• vyrobené z kvalitných ingrediencií
• obsahuje účinný propolis
• prírodná kúpeľ s vôňou Vianoc

5,10 € S DPH
Na sklade Doručenie do 2 dní
13173

Návod na použitie:

Škoricové mydlo je vhodné pre každodenné použitie. Hodí sa pre relaxačné chvíle vo vani, ale aj pre bežné umývanie rúk.

Luxusné mydlenie

Škoricové mydlo s propolisom obsahuje poriadnu porciu vybraných ingrediencií, ktoré vás nielen dôkladne vymydlí, ale aj príjemne naladí na celý deň. Sviatočné škoricové mydlo totiž obsahuje hneď niekoľko olejov: olivový, kokosový, ricínový a ľanový olej. Objavujú sa v ňom však aj suroviny pre mydlo úplne netypické – bambucké maslo a kakaové maslo, ktoré nádherne pohladí vašu pleť a zanechajú ju príjemne vláčnu.

Obsahuje tiež včelie produkty, a to naozaj veľkú dávku propolisu a voňavý včelí vosk. Okrem škorice sme do neho primiešali aj esenciálny škoricový olej. Škoricové mydlo s propolisom je plné kvalitných surovín, preto sa budete po kúpeli cítiť príjemne naladení na celý deň. Nádherne prevonia vašu kúpeľňu aj váš deň. Veľmi jemne umýva a čistí a je vhodné na každodenné používanie.

Vianočná vôňa

Hovorí sa, že človek si najdlhšie uchová v pamäti vône. A na tie vianočné sa snáď zabudnúť ani nedá. Čerstvo upečené vanilkové rožteky ešte chladnú na plechu. Teplé varené víno s klinčekmi, škoricou a citrónom hreje dlane. My radi pečieme škoricové hviezdičky s lekvárom a škoricové srdiečka. A práve škorica, táto tradičná vôňa aj pochutina Vianoc, nás inšpirovala k výrobe škoricového mydla.

Škoricové mydlo s propolisom je podobné ako Vianoce: zažijete s ním príjemné chvíle, kedy sa čas zastaví, minúty utekajú pomalšie a vy máte čas urobiť si chvíľku pre seba. Vyčistiť si hlavu, usmiať sa a pozrieť sa na všetky problémy a zádrhele s odstupom. Nabrať sily, oddýchnuť si a chvíľu nerobiť vôbec, ale vôbec nič. Prajeme vám, aby ste sa vedeli zastaviť a prežiť potrebné chvíle relaxácie. A ešte krajšie budú, keď si ich prevoniate škoricou.

propolis

Propolis je úžasný dar prírody, ktorý včielky používajú na základnej obrane pred vírusmi, bacily alebo inou nákazou úľa. Je známy pre účinok na baktérie aj plesne a pre iné účinky hojivé. Propolis obsahuje 10% éterických olejov, preto tak podmanivo krásne vonia.

Aromatická kôra škoricovníka

Prvé zmienky o škoricovníka a jeho kôre pochádzajú z Číny a sú datované na 4 000 rokov pnl. Túto aromatickú prísadu poznali aj starí Egypťania a starovekí Gréci. Nepoznali však pôvod tejto aromatickej kôry, a tak okolo neho vznikala celá rada príbehov.

Napríklad Aristoteles predpokladal, že ju z neznámej krajiny prinášajú obrovskí vtáky, potom ju ukladajú do svojich hniezd, odkiaľ ju lúpia nenecháva Arabi. Celú vec uviedol na pravú mieru až Alexander Macedónsky, ktorý sa so škoricovníka zoznámil pri svojom ťažení do Indie. V niečom mal Aristoteles predsa len pravdu: škorica bola pomerne drahá a veľmi vzácna, preto sa o ňu často urputne bojovalo. Keď sa v 15. storočí dostala na naše územie, stále sa tešila mimoriadnej výnimočnosti a dlhé stáročia mala status luxusného tovaru.

Hmotnosť: 90 g

Zloženie:

Aqua, Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Shea Butterate, Theobroma Cacao Seed Butter, Ricinus Communius Seed Oil, Linum Usitatissimum Seed Oil, Cinnamomum Cassia Leaf Oil, Cinnamal, Propanediol, Propolis Extract, Cera Alba, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Powder, Coumarin, Eugenol

 

Propolisové mydlo so škoricou

5,10 €

Produkty v rovnakej kategórii: 8

Mydlo s propolisom

• pre citlivú aj problematickú pokožku • vhodné pri výskyte plesní a ekzémov • na denné použitie Návod na použitie Propolisové mydlo je možné používať na ruky a pokožku celého tela. Je vhodné na...
3,20 €
  • Ak máte otázky,  zavolajte nám! Ak máte otázky, zavolajte nám!
  • Tovar môžete vrátiť do 14 dní Tovar môžete vrátiť do 14 dní
  • Ponúkame len najlepšie ceny Ponúkame len najlepšie ceny
  • Rýchle dodanie tovaru skladom Rýchle dodanie tovaru skladom