Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

RNDr. Václav Švamberk: Včelí pastva - rostliny známe i neznáme

V aktualizovaném a doplněném 2. vydání populární knihy Včelí pastva najdete u každé z 556 včelařsky významných rostlin orientační barvu pylových rousek. Popisy rostlin, kterých je o dvanáct více než v prvním vydání, jsou nabité informacemi a provázejí je originální fotografie, které autor shromáždil za desítky let toulek českou přírodou.

Zdieľať:

08481

Na sklade

27,70 €s DPH

RNDr. Václav Švamberk: Včelí pastva - rostliny známe i neznáme

Názvy rostlin jsou uvedeny česky, latinsky a nově i slovensky. Kniha přináší rovněž doprovodné odborné texty, v nichž autor RNDr. Václav Švamberk poskytuje mnoho ze svých cenných znalostí a celoživotních zkušeností včelařských a přírodovědných. První vydání tohoto unikátního encyklopedického díla získalo zlatou medaili na Apimondii 2015.

Autor: RNDr. Václav švamberk

Jazyk: český

Počet strán: 616

Väzba: tvrdá

Rok vydania: 2019

Hmotnosť: 0,250 kg

Rozmer: 155*215 mm

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v jednej z našich predajní: v Lehniciach alebo vo Svätom Petre
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky kuriérovi.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravená na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérom DPD – na adresu
  Balíky do 50kg. Termín dodania tovaru je 1-2 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru za každý balík.
 • Kuriérom Geis alebo Toprans - paletové zásielky (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo nad 50kg,...)

Uvedené ceny poštovného na konci objednávky sú orientačné. Výška poštovného a balného záleží od skutočnej hmotnosti zásielky, od objemu zásielky, počtu balíkov a vzdialenosti miesta doručenia. Objem balíka nesmie prekročiť isté hranice, preto objemnejší tovar, ako napr. plastové obaly na med musíme baliť do viacerých balíkov (príklad: iba 200ks plastových obalov na 1kg medu môže ísť do jedného balíka). Dopravu za paletové zásielky konzultujeme v každom prípade so zákazníkom (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo nad 50kg). Na požiadanie môžeme poštovné a balné presne vyčísliť pre konkrétnu objednávku.

Súvisiace produkty

Skrolovať na hor