Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Hracie karty Kvarteto - Maja

Kvarteto je obľúbená detská kartová hra. 
Teraz nanovo s obrázkami z obľúbenej rozprávky Včielka Maja.

Zdieľať:

19711

8595138582402

Na sklade

4,20 €s DPH

Hracie karty Kvarteto - Maja

Pravidlá kartovej hry Kvarteto:

Cieľom hry je vyložiť čo najviac kariet. Každé kvarteto tvoria 4 karty s rovnakým symbolom v hornom rohu. Na začiatku sa karty zamiešajú a všetky sa rozdajú dokola medzi hráčmi. Nič sa nestane, ak sa neujde každému hráčovi rovnaký počet kariet. Hráči si navzájom neukazujú karty. Hráč, ktorý práve drží kvarteto, vyloží ho pred seba na stôl. Určí sa hráč, ktorý začne – skúšajúci. Skúšajúci zistí zo symbolov na svojich kartách, ktoré karty mu v kvartete chýbajú a opýta sa ktoréhokoľvek spoluhráča na jednu z nich. Napríklad: “Máš modrú ponorku?“ alebo „Máš rozprávkový kvet?“ Smie sa pýtať len na tú kartu, z ktorej má v ruke aspoň jednu. Ak protihráč požadovanú kartu má, musí ju odovzdať. Skúšajúci sa potom pýta toho alebo iného hráča na ďalšie kartu. Opakuje to až do chvíle, kým oslovený protihráč požadovanú kartu nemá, a tým sa stáva skúšajúcim on. Hra končí vyložením všetkých kariet. Vyhráva ten hráč, ktorý ich vyložil najviac.

Úprava pravidiel pre 2 hráčov:

Hrá sa len so siedmimi kvartetami. Karty sa zamiešajú, obom hráčom sa rozdá 5 kariet a zvyšok sa položí lícom dole ako doplňujúci balíček. Hra prebieha podľa rovnakých pravidiel s tým rozdielom, že skúšajúci si vezme kartu z doplňujúceho balíčka a skúšajúcim sa stáva protihráč.


Balenie obsahuje : 32 kariet a návod k hre.

Nevhodné pre deti do 4 rokov.

Nebezpečenstvo vdýchnutia a prehltnutia. Malých častí.

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v jednej z našich predajní: v Lehniciach alebo vo Svätom Petre
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky kuriérovi.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravená na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérom DPD – na adresu
  Balíky do 31,5kg. Termín dodania tovaru je 1-2 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru za každý balík.
 • Kuriérom Geis alebo Toprans - paletové zásielky (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo,...)

Výška poštovného a balného záleží od skutočnej hmotnosti zásielky, od objemu zásielky, počtu balíkov a vzdialenosti miesta doručenia. Objem balíka nesmie prekročiť isté hranice, preto objemnejší tovar, ako napr. plastové obaly na med musíme baliť do viacerých balíkov (príklad: iba 200ks plastových obalov na 1kg medu môže ísť do jedného balíka). Dopravu za paletové zásielky konzultujeme v každom prípade so zákazníkom (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo).

Súvisiace produkty

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Skrolovať na hor