Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Výroba medzistienok vo Svätom Petre:

Vyrábame medzistienky z prírodného včelieho vosku kontinuálnym priamym liatim. Vosk je sterilizovaný teplom na 118°C cez 1h.

Medzistienky vyrobíme ľubovolného rozmeru, ktoré si môžete kúpiť alebo vymeniť za vosk alebo za voštiny.

Cena 1 kg medzistienok pri kúpe je 9,70€ s DPH.

Výmena vosku na medzistienky je 1,40€ s DPH/kg, nad 100kg jedného rozmeru 1,20€ s DPH/kg.

Výkup vosku je 5,-€/kg.

Výkup voštín nezáleží na farbe, cena za suché voštiny je 1,60€/kg.

Otvorili pre Vás nový kamenný obchod vo Svätom Petre.

Na adrese Pivničná 35, Svätý Peter nájdete našu kompletnú ponuku včelárskych potrieb a okrem toho vyrábame medzistienky ľubovolného rozmeru, vykupujeme vosk a voštiny alebo vymieňame na medzistienky.

Liečivá pre včely:

Prevádzkujeme veľkodistribúciu veterinárnych liekov a veterinárnych prípravkov pre včely schválené ÚŠKVBL č. rozhodnutia: 119/2013-200-D. Liečivá sú viazané na veterinárny predpis a nepredávajú sa cez e-shop.

Veľkoobchod:

Okrem kamennej maloobchodnej predajne a e-shopu prevádzkujeme aj veľkoobchodný e-shop včelárskych potrieb vrátane nášho kompletného sortimentu pre obchody so včelárskymi potrebami. Pre predajcov kozmetiky Pleva z včelích produktov, predajcov medu, medových cukríkov, hračiek, taktiež poskytujeme veľkoobchodné ceny. K získaniu prístupu do veľkoobchodného e-shopu, nás prosím kontaktujte telefonicky.


Skrolovať na hor