Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Tavička na vosk na celé rámiky (na plyn)

Zdieľať:

09553

Na objednávku

565,00 €s DPH

Tavička na vosk na celé rámiky (na plyn)

Tavička na vosk na celé rámiky (na plyn)

Zariadenie slúži na získanie vosku zo starých alebo poškodených rámikov pomocou pary. Zariadenie sa skladá z vonkajšej nádrže, zásobníka na rámiky, z vrchnáka a z plynového horáka. Vnútorná nádrž má kompletnú kapacitu: 10 - 15 rámikov B/CS veľkosti

Rozmery vnútornej nádrže: 510 x 350 x 450 mm

Rozmery nádoby: 610 x 430 x 610 mm, priemer odtoku 1”

Celková výška: 810 mm

Materiál: nehrdzavejúci oceľ

Účinnosť pri získavaní vosku: 70-80%

Pohonná hmota: propán bután plyn

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravená na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Slovenská Pošta - na adresu
  Termín dodania tovaru je 2-4 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru. Ohľadom ceny poštovného Vás budeme kontaktovať po prijatí objednávky.
 • Kuriérom DPD – na adresu
  Balíky od 1kg do 50kg. Termín dodania tovaru je 1-2 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru. Ohľadom ceny poštovného Vás budeme kontaktovať po prijatí objednávky.

Balíky do 1 kg zasielame Slovenskou poštou, nad 1 kg kuriérskou službou DPD. Uvedené ceny poštovného sú orientačné. Výška poštovného záleží od skutočnej hmotnosti zásielky, od objemu zásielky a počtu balíkov. Objem balíka nesmie prekročiť isté hranice, preto objemnejší tovar, ako napr. plastové obaly na med musíme baliť do viacerých balíkov (príklad: iba 200ks plastových obalov na 1kg medu môže ísť do jedného balíka). Na požiadanie môžeme poštovné presne vyčísliť pre konkrétnu objednávku.

Skrolovať na hor