Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Apis Plus 3ml

Apis Plus 3ml na 15 rodín  !!!! NOVINKA!!!!

Revolučný produkt pomáhajúci posilnenie včelstva. Stimuluje čistiaci inštinkt včiel, ktorý prirodzene chráni včely pred škodcami a chorobami. Produkt ovplyvňuje rast včelstiev a zvyšuje ich produktivitu. Zároveň chráni nervový systém včiel pred negatívnymi účinkami otravy pesticídmi vrátane najnebezpečnejších pesticídov neonikotinoidov, čo,....

Zdieľať:

08261

1220203000006

Na sklade

21,80 €s DPH

Apis Plus 3ml

Zároveň chráni nervový systém včiel pred negatívnymi účinkami otravy pesticídmi vrátane najnebezpečnejších pesticídov neonikotinoidov, čo obmedzuje hlavný dôvod hromadného vymierania včelstiev.

Dávkovanie: Včelám sa podáva rozriedený v sirupovom roztoku alebo v invertnom sirupe. Podať môžete v celej sezóne, pri výmene generácií, na zvýšenie počtu včiel, na udržanie zdravších rodín. Podať sa môže aj počas znášky, nemá ochrannú lehotu. Miešajte do sirupu, ak už má sirup menej ako 40°C.

Dávkovanie postrekovaním alebo kvapkaním: pripravte 150-500ml sirupu, najlepšie v pomere 1:1 (cukor:voda) a následne zamiešajte celú dávku ampulky, kým nedostanete číru žltú farbu roztoku. Jednej rodine podajte 1/15 časť roztoku (10-33ml). Kvapkanie môžete aplikovať striekačkou, postrekovanie včiel na rámiku záhradným postrekovačom.

Dávkovanie v krmive: pripravte 1,5-5l sirupu, najlepšie v pomere 3:2 (cukor:voda) a následne zamiešajte celú dávku ampulky, kým nedostanete číru žltú farbu roztoku. Jednej rodine podajte 1/15 časť roztoku (100-333ml).

Zloženie: chmeľový extrakt 10mg/1ml, etylalkohol, glukóza, sacharóza

Bielkoviny 0,7g/kg
Vláknina 0,0g/kg
Tuky 0,8g/kg
Surový popol 0,06g/kg
Vápnik 70mg/kg
Sodík 26,6mg/kg
Horčík 13,9mg/kg
Fosfor 55mg/kg

Uchovávajte: do 25 °C, na tmavom a suchom mieste, mimo dosahu detí. Pripravený sirupový roztok je použiteľný 21 dní, ale treba ho uchovávať v uzavretej nádobe pri teplote 2-8°C.

Balenie: 3ml
Spotrebujte do: viď obal "Lejárati idő:"

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v jednej z našich predajní: v Lehniciach alebo vo Svätom Petre
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky kuriérovi.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravená na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérom DPD – na adresu
  Balíky do 31,5kg. Termín dodania tovaru je 1-2 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru za každý balík.
 • Kuriérom Geis alebo Toprans - paletové zásielky (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo,...)

Výška poštovného a balného záleží od skutočnej hmotnosti zásielky, od objemu zásielky, počtu balíkov a vzdialenosti miesta doručenia. Objem balíka nesmie prekročiť isté hranice, preto objemnejší tovar, ako napr. plastové obaly na med musíme baliť do viacerých balíkov (príklad: iba 200ks plastových obalov na 1kg medu môže ísť do jedného balíka). Dopravu za paletové zásielky konzultujeme v každom prípade so zákazníkom (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo).

Súvisiace produkty

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Skrolovať na hor