Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Schizandra čínska v mede

Zdieľať:

13275

4,10 €s DPH

Schizandra čínska v mede

 

Schizandra čínska v mede 250g


Schizandra (klanopraška) je subtropická liana. V čínskej medicíne je nazývaná plodom piatich chutí a miestny obyvatelia ju poznajú pre jej povzbudzujúcie účinky nervovej sústavy a tým zvyšuje duševnú a fyzickú kapacitu, stimuluje srdečný a cievny systém, činnosť mozgu, dýchanie, zvyšuje krvný tlak a zlepšuje ostrosť zraku. Vo vietnamskej tradičnej medicíne sa používa k liečeniu impotencie, poruchy dýchania, pri niektorých obličkových ochoreniach a ako posilňujúci prípravok. Využíva sa i pri nespavosti a slabosti.
Dávkovanie:
1 - 2 lyžičky denne, deti od 3 rokov 1 lyžičku denne
Upozornenie pre alergikov: Pozor na včelie produkty.


Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravená na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Slovenská Pošta - na adresu
  Termín dodania tovaru je 2-4 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru. Ohľadom ceny poštovného Vás budeme kontaktovať po prijatí objednávky.
 • Kuriérom DPD – na adresu
  Balíky od 1kg do 50kg. Termín dodania tovaru je 1-2 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru. Ohľadom ceny poštovného Vás budeme kontaktovať po prijatí objednávky.

Balíky do 1 kg zasielame Slovenskou poštou, nad 1 kg kuriérskou službou DPD. Uvedené ceny poštovného sú orientačné. Výška poštovného záleží od skutočnej hmotnosti zásielky, od objemu zásielky a počtu balíkov. Objem balíka nesmie prekročiť isté hranice, preto objemnejší tovar, ako napr. plastové obaly na med musíme baliť do viacerých balíkov (príklad: iba 200ks plastových obalov na 1kg medu môže ísť do jedného balíka). Na požiadanie môžeme poštovné presne vyčísliť pre konkrétnu objednávku.

Skrolovať na hor