Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

BeeVital QueenAccept 10ml

BeeVital QueenAccept 10ml

Zdieľať:

08061

Na sklade

11,50 €s DPH

BeeVital QueenAccept 10ml

BeeVital QueenAccept 10ml

Používa sa pri zásahu, napr. nahrádzaní matky novou matkou vo včelstve.

Každý zásah včelára vo včelstve, ako napr. nahrádzanie novou matkou, zlúčenie viacerých včelích rodín, vyvoláva agresívne správanie u včiel, keďže spúšťajú obranný inštinkt včiel, čím sťažujú prácu včelára. Osadenie novej matky je jedna z najdôležitejších úloh včelára. Táto intervencia môže byť neúspešná v prípade nekontrolovanej agresivity včiel.

Použitie BeeVital QueenAccept neznamená žiadne ohrozujúce vnímanie, včely pokračujú vo svojej normálnej činnosti a včelár môže zasiahnuť. BeeVital QueenAccept je zmes prírodných látok, s ktorými sa často stretávajú včely v prírode a dokonca aj v úli, takže ani pri nakvapkaní na včely nevyvolávajú žiadnu panickú reakciu včiel. Aplikácia je jednoduchá, stačí otvoriť úľ a nakvapkať 10 ml BeeVital QueenAccept do stredných uličiek medzi rámiky. BeeVital QueenAccept zvyšuje mieru prijatia novej kráľovnej.

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v jednej z našich predajní: v Lehniciach alebo vo Svätom Petre
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky kuriérovi.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravená na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Kuriérom DPD – na adresu
  Balíky do 50kg. Termín dodania tovaru je 1-2 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru za každý balík.
 • Kuriérom Geis alebo Toprans - paletové zásielky (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo nad 50kg,...)

Uvedené ceny poštovného na konci objednávky sú orientačné. Výška poštovného a balného záleží od skutočnej hmotnosti zásielky, od objemu zásielky, počtu balíkov a vzdialenosti miesta doručenia. Objem balíka nesmie prekročiť isté hranice, preto objemnejší tovar, ako napr. plastové obaly na med musíme baliť do viacerých balíkov (príklad: iba 200ks plastových obalov na 1kg medu môže ísť do jedného balíka). Dopravu za paletové zásielky konzultujeme v každom prípade so zákazníkom (napr. medomet, sklenené poháre, krmivo nad 50kg). Na požiadanie môžeme poštovné a balné presne vyčísliť pre konkrétnu objednávku.

Súvisiace produkty

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Skrolovať na hor