Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Nové
BeeVital QueenAccept 10ml

BeeVital QueenAccept 10ml

BeeVital QueenAccept 10ml

Zdieľať:

08061

11,50 €s DPH

BeeVital QueenAccept 10ml

BeeVital QueenAccept 10ml

Používa sa pri zásahu, napr. nahrádzaní matky novou matkou vo včelstve.

Každý zásah včelára vo včelstve, ako napr. nahrádzanie novou matkou, zlúčenie viacerých včelích rodín, vyvoláva agresívne správanie u včiel, keďže spúšťajú obranný inštinkt včiel, čím sťažujú prácu včelára. Osadenie novej matky je jedna z najdôležitejších úloh včelára. Táto intervencia môže byť neúspešná v prípade nekontrolovanej agresivity včiel.

Použitie BeeVital QueenAccept neznamená žiadne ohrozujúce vnímanie, včely pokračujú vo svojej normálnej činnosti a včelár môže zasiahnuť. BeeVital QueenAccept je zmes prírodných látok, s ktorými sa často stretávajú včely v prírode a dokonca aj v úli, takže ani pri nakvapkaní na včely nevyvolávajú žiadnu panickú reakciu včiel. Aplikácia je jednoduchá, stačí otvoriť úľ a nakvapkať 10 ml BeeVital QueenAccept do stredných uličiek medzi rámiky. BeeVital QueenAccept zvyšuje mieru prijatia novej kráľovnej.

Platobné a dopravné podmienky

Objednávky z nášho internetového obchodu je možné uhradiť následujúcimi spôsobmi:

 • V hotovosti pri osobnom odbere
  Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí v našej predajni.
 • V hotovosti pri doručení (dobierka)
  Celkovú sumu za tovar uhradíte až pri preberaní zásielky.

Objednaný tovar doručujeme následovnými spôsobmi:

 • Osobný odber
  Po skompletizovaní Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať telefonicky alebo zmenou stavu objednávky na "Pripravená na osobný odber", kedy si môžete vyzdvihnúť Váš objednaný tovar.
 • Slovenská Pošta - na adresu
  Termín dodania tovaru je 2-4 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru. Ohľadom ceny poštovného Vás budeme kontaktovať po prijatí objednávky.
 • Kuriérom DPD – na adresu
  Balíky od 1kg do 50kg. Termín dodania tovaru je 1-2 pracovné dni. Prepravné účtujeme podľa váhy tovaru. Ohľadom ceny poštovného Vás budeme kontaktovať po prijatí objednávky.

Balíky do 1 kg zasielame Slovenskou poštou, nad 1 kg kuriérskou službou DPD. Uvedené ceny poštovného sú orientačné. Výška poštovného záleží od skutočnej hmotnosti zásielky, od objemu zásielky a počtu balíkov. Objem balíka nesmie prekročiť isté hranice, preto objemnejší tovar, ako napr. plastové obaly na med musíme baliť do viacerých balíkov (príklad: iba 200ks plastových obalov na 1kg medu môže ísť do jedného balíka). Na požiadanie môžeme poštovné presne vyčísliť pre konkrétnu objednávku.

Skrolovať na hor